SABADO 26 de Maio 2018

10:00 BENXAMÍNS A
Once Caballeros C.F. “C”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

10:00 INFANTÍS B 
Atlético San Pedro – Betanzos C.F.

11:15 ALEVÍNS A
E.D. Luis Calvo Sanz “D”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro – Ural C.F. “C”

16:30 CADETES
Sporting Cambre “B” – Atlético San Pedro  Ubicación do campo

17:00 XUVENÍS
Atlético San Pedro– A.D. Cristo Rey

DOMINGO 27 de Maio 2018

10:00 INFANTÍS A
Olímpico C.F. – Atlético San Pedro  Ubicación do campo

ALEVÍNS B – Descansa

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

PREBENXAMÍNS  – Descansa

BENXAMÍNS B
Victoria C.F. “C” 11 – 0 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A
E.D. Luis Calvo Sanz “B” 4 – 1 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
A.D. Rayo Sadense “A” 6 – 0 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
Atlético San Pedro 2 – 4 Betanzos C.F. “B”

ALEVÍNS A
Atlético San Pedro 8 – 0 Santa Cruz C.F. “B”

INFANTÍS B
Atlético San Pedro 3 – 3 A.D. Cristo Rey

INFANTÍS A
Atlético San Pedro 7 – 0 Olímipico C.F.

CADETES 
U.D. Carral 2 – 5 Atlético San Pedro

XUVENÍS
Atlético San Pedro 12 – 0 A.D. Cristo Rey

MODESTOS 
Atlético San Pedro 5 – 5 S.D. O Val


Cuartos de Final Copa de A Coruña

MODESTOS 
Vizoño S.D.  4 – 2 Atlético San Pedro

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

XOVES 17 de Maio 2018

11:00 ALEVÍNS B
A.D. Rayo Sadense “A” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

18:30 MODESTOS 
Vizoño S.D.  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

VENRES 18 de Maio 2018

18:30 ALEVÍNS A
Atlético San Pedro – Santa Cruz C.F. “B”

SABADO 19 de Maio 2018

10:00 INFANTÍS A 
Atlético San Pedro – Olímipico C.F.

11:00 BENXAMÍNS B
Victoria C.F. “C” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:30 BENXAMÍNS A
E.D. Luis Calvo Sanz “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 ALEVÍNS B
Atlético San Pedro – Betanzos C.F. “B”

16:00 XUVENÍS
Atlético San Pedro– A.D. Cristo Rey

DOMINGO 20 de Maio 2018

10:30 INFANTÍS B
Atlético San Pedro– A.D. Cristo Rey

12:00 CADETES
U.D. Carral – Atlético San Pedro  Ubicación do campo

18:00 MODESTOS 
Atlético San Pedro  – S.D. O Val

ALEVÍNS A – Descansa

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

PREBENXAMÍNS  – Descansa

BENXAMÍNS B
Imperator O.A.R. “C” 2 – 4 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro 1 – 6 Santa Cruz C.F. “B”

BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro 3 – 2 Laracha C.F. “B”

ALEVÍNS B
Atlético San Pedro 1 – 3 S.D. Ordenes “B”

ALEVÍNS A
U.D. Paiosaco 2 – 2 Atlético San Pedro

INFANTÍS B
Once Caballeros C.F. “B” 2 – 1 Atlético San Pedro

INFANTÍS A
S.D. Ordenes “B” 0 – 13 Atlético San Pedro

CADETES 
Atlético San Pedro 4 – 6 S.D. Brexo Lema

XUVENÍS
Visantoña C.F. 3 – 1 Atlético San Pedro

MODESTOS 
S.E. Abella S.D.C. 1 – 3 Atlético San Pedro

VETERANOS
Cecebre S.D. 3 – 2 Atlético San Pedro

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

SABADO 12 de Maio 2018

10:30 BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro – Laracha C.F. “B”

12:00 BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro – Santa Cruz C.F. “B”

12:00 ALEVÍNS B
Atlético San Pedro – Ordenes S.D. “B”

13:00 ALEVÍNS A
U.D. Paiosaco H. Añon – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:30 VETERANOS
Cecebre S.D. – Atlético San Pedro

19:30 XUVENÍS
C.F. Visantoña – Atlético San Pedro Ubicación do campo

DOMINGO 13 de Maio 2018

10:00 CADETES
Atlético San Pedro – S.D. Brexo Lema

11:00 INFANTÍS A 
Ordenes S.D. “B”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 INFANTÍS B
Once Caballeros C.F. “B”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

19:30 MODESTOS 
S.E. Abella S.D.C.  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

PREBENXAMÍNS
Portazgo S.D. 2 – 3 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS B
U.D. Paiosaco H. Añon “B” 5 – 4 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A
U.D. Carral 3 – 1 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
C.C.D. Cerceda 1 – 1 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A
Atlético San Pedro 9 – 2 Union Campestre “B”

INFANTÍS B  – Descansa

INFANTÍS A  – Descansa

CADETES 
A.D. Cristo Rey “B” 1 – 7 Atlético San Pedro

XUVENÍS
Atlético San Pedro 5 – 1 C. Deportivo Cristal

MODESTOS 
Sporting Sada  0 – 0 Atlético San Pedro

VETERANOS
Atlético San Pedro 1 – 1 Union Campestre 1908

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

VENRES 04 de Maio 2018

18:30 BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro – A.D. Rayo Sadense

SABADO 05 de Maio 2018

10:00 PREBENXAMÍNS
Portazgo S.D. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS B
C.C.D. Cerceda – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS A
Atlético San Pedro – Union Campestre “B”

12:00 BENXAMÍNS A
U.D. Carral – Atlético San Pedro Ubicación do campo

13:00 BENXAMÍNS B
U.D. Paiosaco H. Añon “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:00 XUVENÍS
Atlético San Pedro – C. Deportivo Cristal

16:30 CADETES 
A.D. Cristo Rey “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

18:00 VETERANOS
Atlético San Pedro – Union Campestre 1908

DOMINGO 06 de Maio 2018

18:00 MODESTOS 
Sporting Sada  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

INFANTÍS B  – Descansa

INFANTÍS A  – Descansa

¡¡¡Vamos San Pedro!!!