Resultados da semana

MODESTOS 
C.D. Queixas 23 Atlético San Pedro

INFANTÍS A
C.F. Visantoña 13 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A 
Unión Campestre “B” 29 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro 24 C.C.D. Cerceda

BENXAMÍNS A  
Atlético San Pedro 05 E.D. Luis Calvo Sanz “B”

BENXAMÍNS B  
Atlético San Pedro 110 R.C. Deportivo “B”

PREBENXAMÍNS
Sporting Cambre “B” 06 Atlético San Pedro

VETERANOS 
Deportivo Mariñas Sada 13 Atlético San Pedro

XUVENÍS – Descansa

CADETES – Descansa

INFANTÍS B – Descansa

Horarios dos encontros

SÁBADO  03 de Marzo 2018

10:00 ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro – C.C.D. Cerceda

10:15 INFANTÍS A
C.F. Visantoña – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 BENXAMÍNS A  
Atlético San Pedro – E.D. Luis Calvo Sanz “B”

12:00 BENXAMÍNS B  
Atlético San Pedro – R.C. Deportivo “B”

13:00 PREBENXAMÍNS
Sporting Cambre “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

18:00 VETERANOS 
Deportivo Mariñas Sada – Atlético San Pedro

 

DOMINGO 04 de Marzo 2018

11:45 ALEVÍNS A 
Unión Campestre “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 MODESTOS 
C.D. Queixas – Atlético San Pedro

 

Sorte a todos!!!!

 

INFANTÍS B – Descansa

CADETES – Descansa

XUVENÍS – Descansa 

Resultados da semana

MODESTOS 
Atlético San Pedro 01 U.D. Carral

XUVENÍS 
Atlético San Pedro 12 Club Xuventude Dorneda

CADETES 
Atlético San Pedro 36 Atlético Arteixo

INFANTÍS A
Atlético San Pedro 32 Atlético Perillo

INFANTÍS B
Atlético San Pedro 17 Santa Cruz C.F.

ALEVÍNS A 
Atlético San Pedro 22 Olimpico C.F.”C”

BENXAMÍNS A 
Laracha C.F.”B” 34 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS B  
Betanzos C.F. “B” 51 Atlético San Pedro

PREBENXAMÍNS 
Atlético San Pedro 51 U.D. Paiosaco “C”

ALEVÍNS B  – Descansa

VETERANOS – Descansa

Horarios dos encontros

SÁBADO  24 de Febrero 2018

10:00 INFANTÍS A
Atlético San Pedro – Atlético Perillo

12:00 ALEVÍNS A 
Atlético San Pedro – Olimpico C.F.”C”

12:00 PREBENXAMÍNS 
Atlético San Pedro – U.D. Paiosaco “C”

12:00 BENXAMÍNS A 
Laracha C.F.”B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:45 BENXAMÍNS B  
Betanzos C.F. “B” – Atlético San Pedro  Ubicación do campo

16:30 XUVENÍS 
Atlético San Pedro – Club Xuventude Dorneda

DOMINGO 25 de Febrero 2018

10:00 CADETES 
Atlético San Pedro – Atlético Arteixo

12:00 INFANTÍS B
Atlético San Pedro – Santa Cruz C.F.

16:45 MODESTOS 
Atlético San Pedro – U.D. Carral

 

Sorte a todos!!!!

ALEVÍNS B  – Descansa

VETERANOS – Descansa

 

Resultados da semana

MODESTOS 
Portazgo S.D. 01 Atlético San Pedro

XUVENÍS 
C.C.D. Curtis 22 Atlético San Pedro

CADETES 
Unión Campestre F.C. 25 Atlético San Pedro

INFANTÍS B
Sporting Cambre “C” 13 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A 
Sporting Cambre “C” 41 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro 50 Portazgo S.D. “B”

BENXAMÍNS A  
Atlético San Pedro 39 U.D. Carral

VETERANOS 
Atlético San Pedro 40 U.D. America

INFANTÍS A – Descansa

BENXAMÍNS B – Descansa 

PREBENXAMÍNS – Descansa

Horarios dos encontros

SÁBADO  17 de Febrero 2018

10:00 INFANTÍS B
Sporting Cambre “C” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro – Portazgo S.D. “B”

12:00 BENXAMÍNS A  
Atlético San Pedro – U.D. Carral

12:00 XUVENÍS 
C.C.D. Curtis – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 ALEVÍNS A 
Sporting Cambre “C” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:45 CADETES 
Unión Campestre F.C. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

 

DOMINGO 18 de Febrero 2018

11:00 VETERANOS 
Atlético San Pedro – U.D. America

16:30 MODESTOS 
Portazgo S.D. – Atlético San Pedro

Sorte a todos!!!!

 

INFANTÍS A – Descansa

BENXAMÍNS B – Descansa 

PREBENXAMÍNS – Descansa

Resultados da semana

MODESTOS 
Atlético San Pedro 21 Sporting Sada

ALEVÍNS A 
Atlético San Pedro 34 A.D. Rayo Sadense “B”

ALEVÍNS B 
Olimpico C.F. “D” 33 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A
A.D. Rayo Sadense 31 Atlético San Pedro

PREBENXAMÍNS 
Olimpico C.F. “C” 03 Atlético San Pedro

VETERANOS 
Club Deportivo Juventud Latina 1 5 Atlético San Pedro