Horarios dos encontros

SABADO 12 de Maio 2018

10:30 BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro – Laracha C.F. “B”

12:00 BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro – Santa Cruz C.F. “B”

12:00 ALEVÍNS B
Atlético San Pedro – Ordenes S.D. “B”

13:00 ALEVÍNS A
U.D. Paiosaco H. Añon – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:30 VETERANOS
Cecebre S.D. – Atlético San Pedro

19:30 XUVENÍS
C.F. Visantoña – Atlético San Pedro Ubicación do campo

DOMINGO 13 de Maio 2018

10:00 CADETES
Atlético San Pedro – S.D. Brexo Lema

11:00 INFANTÍS A 
Ordenes S.D. “B”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 INFANTÍS B
Once Caballeros C.F. “B”  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

19:30 MODESTOS 
S.E. Abella S.D.C.  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

PREBENXAMÍNS
Portazgo S.D. 2 – 3 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS B
U.D. Paiosaco H. Añon “B” 5 – 4 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A
U.D. Carral 3 – 1 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
C.C.D. Cerceda 1 – 1 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A
Atlético San Pedro 9 – 2 Union Campestre “B”

INFANTÍS B  – Descansa

INFANTÍS A  – Descansa

CADETES 
A.D. Cristo Rey “B” 1 – 7 Atlético San Pedro

XUVENÍS
Atlético San Pedro 5 – 1 C. Deportivo Cristal

MODESTOS 
Sporting Sada  0 – 0 Atlético San Pedro

VETERANOS
Atlético San Pedro 1 – 1 Union Campestre 1908

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

VENRES 04 de Maio 2018

18:30 BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro – A.D. Rayo Sadense

SABADO 05 de Maio 2018

10:00 PREBENXAMÍNS
Portazgo S.D. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS B
C.C.D. Cerceda – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS A
Atlético San Pedro – Union Campestre “B”

12:00 BENXAMÍNS A
U.D. Carral – Atlético San Pedro Ubicación do campo

13:00 BENXAMÍNS B
U.D. Paiosaco H. Añon “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:00 XUVENÍS
Atlético San Pedro – C. Deportivo Cristal

16:30 CADETES 
A.D. Cristo Rey “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

18:00 VETERANOS
Atlético San Pedro – Union Campestre 1908

DOMINGO 06 de Maio 2018

18:00 MODESTOS 
Sporting Sada  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

INFANTÍS B  – Descansa

INFANTÍS A  – Descansa

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

PREBENXAMÍNS
Atlético San Pedro 0 – 0 U.D. Carral “B”

BENXAMÍNS B
Atlético Arteixo “C” 2 – 3 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A
Once Caballeros C.F. 10 – 2 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
Portazgo S.D. “B” 2 – 5 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A
Atlético San Pedro 1 – 2 Sporting Cambre “C”

INFANTÍS B
Atlético San Pedro 2 – 4 A.D. Cristo Rey

INFANTÍS A 
Atlético San Pedro 7 – 2 S.D. Brexo Lema

CADETES 
Atlético San Pedro 4 – 5 Sporting Cambre “B”

XUVENÍS – Descansa

MODESTOS 
Atlético San Pedro 2 – 3 S.D.C. Galicia Mugardos

VETERANOS
Atlético San Pedro 3 – 1 Ciudad Jardín


Octavos de Final Copa de A Coruña

MODESTOS 
A.D. Cullerero 0 – 1 Atlético San Pedro

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

XOVES 26 de Abril 2018

18:30 ALEVÍNS A
Atlético San Pedro – Sporting Cambre “C”

SABADO 28 de Abril 2018

10:00 BENXAMÍNS A
Once Caballeros C.F. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

10:00 INFANTÍS A 
Atlético San Pedro – S.D. Brexo Lema

12:00 BENXAMÍNS B
Atlético Arteixo “C” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 INFANTÍS B
Atlético San Pedro – A.D. Cristo Rey

16:00 CADETES 
Atlético San Pedro – Sporting Cambre “B”

18:00 VETERANOS 
Atlético San Pedro – C.D. Ciudad Jardín

DOMINGO 29 de Abril 2018

10:15 ALEVÍNS B
Portazgo S.D. “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

19:00 MODESTOS 
Atlético San Pedro – S.D.C. Galicia Mugardos

LUNS 30 de Abril 2018

17:40 PREBENXAMÍNS
Atlético San Pedro – U.D. Carral “B”

19:00 BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro – E.D. Luis Calvo Sanz “C”

MARTES 01 de Maio 2018

18:00 MODESTOS 
A.D. Cullerero  – Atlético San Pedro Ubicación do campo

XUVENÍS – Descansa

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Resultados da semana

MODESTOS 
F.C. Ortigueira 3 – 0 Atlético San Pedro

XUVENÍS
A.D. Rayo Sadense “B” 0 – 6 Atlético San Pedro

CADETES 
U.D. Paiosaco-Hierros Añón “B” 1 – 5 Atlético San Pedro

INFANTÍS A 
U.D. Paiosaco-Hierros Añón 0 – 11 Atlético San Pedro

INFANTÍS B 
Unión Campestre 2 – 3 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A
A.D. Rayo Sadense “B” 1 – 0 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B
Atlético San Pedro 6 – 1 Olímpico C.F. “D”

BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro 1 – 1 C.F. Ozacesuras

BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro 3 – 2 Olímpico C.F. “B”

PREBENXAMÍNS
San Tirso S.D. “B” 4 – 9 Atlético San Pedro

VETERANOS 
C.D. Sarsfield 5 – 0 Atlético San Pedro

¡¡¡Vamos San Pedro!!!

Horarios dos encontros

VENRES 20 de Abril 2018

19:00 PREBENXAMÍNS
San tirso S.D. “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

SABADO 21 de Abril 2018

10:00 INFANTÍS B
Unión Campestre – Atlético San Pedro Ubicación do campo

10:00 INFANTÍS A 
U.D. Paiosaco-Hierros Añón – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 BENXAMÍNS A
Atlético San Pedro – C.F. Ozacesuras

12:00 BENXAMÍNS B
Atlético San Pedro – Olímpico C.F. “B”

12:00 ALEVÍNS A
A.D. Rayo Sadense “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:00 XUVENÍS
A.D. Rayo Sadense “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

DOMINGO 22 de Abril 2018

10:00 CADETES 
U.D. Paiosaco-Hierros Añón “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 ALEVÍNS B
Atlético San Pedro – Olímpico C.F. “D”

12:00 VETERANOS 
C.D. Sarsfield – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 MODESTOS 
F.C. Ortigueira – Atlético San Pedro Ubicación do campo

¡¡¡Vamos San Pedro!!!