Primeiro encontro da fase de ascenso

Xa hai horario para o encontro de ida da primeira eliminatoria da fase de ascenso a Segunda Autonómica G.2 na que o equipo de modestos do Atlético San Pedro, tras rematar 2º na liga, enfrontarase ao Brexo Lema ‘B’, 5º clasificado na mesma.

O encontro disputarase no campo de Os Pinares, casa do Brexo Lema, o vindeiro domingo 16 de marzo ás 17 horas.

Vémonos alí.

Amarga vitoria

Non puido ser, os nosos fixeron o seu traballo gañando ao Cecebre, pero tocaba agardar a ver que acontecía no partido que enfrontaba a Perillo e Once Caballeros, e gañaron os Once (3-4), e aínda por enriba o destino quixo que o fixeran da forma máis cruel posible para nós, no último minuto.

Leer máis

Resultados do fútbol base

Esta xornada no fútbol base repartíronse as victorias e as derrotas case que a partes iguais. Gañaron o Prebenxamín, Benxamín ‘B’, Alevín e Xuvenil, e perderon Benxamín ‘A’, Infantil e Cadete.

Prebenxamíns: Arteixo ‘B’ | 1 – 2 | At. San Pedro
Benxamíns ‘A’: Once Caballeros | 2 – 1 | At. San Pedro ‘A’
Benxamíns ‘B’: Luis Calvo ‘D’ | 1 – 6 | At. San Pedro ‘B’
Alevíns: Arteixo ‘A’ | 3 – 4 | At. San Pedro
Infantís: At. San Pedro | 0 – 6 | Rayo Sadense
Cadetes: Sada | 3 – 2 | At. San Pedro
Xuvenís: At. San Pedro | 5 – 1 | Órdenes ‘B’

Xa estamos en twitter: @at_sanpedro

Ademáis de facebook agora tamén estamos en twitter, unha nova canle de comunicación para poder estar, se cadra, un pouco máis preto de todos vos.

Seguídenos en @at_sanpedro (www.twitter.com/at_sanpedro)

entrega-camiseta-grupowork


Antes do inicio do partido fronte o Brexo Lema ‘B’ do pasado domingo fíxose entrega a GRUPO WORK, patrocinador de tódalas categorías de fútbol 11 do club, dunha camiseta do Atlético San Pedro enmarcada coas fotos oficiais das plantillas dos equipos patrocinados (infantís, cadetes, xuvenís e modestos).

Na foto (de esquerda a dereita): Gonzalo Campesino (representante do equipo infantil), Daniel Alcalde (representante do equipo xuvenil), Francisco J. Sánchez (representante do equipo modesto), Francisco Alonso (representando a GRUPO WORK) e Adrián Alonso (representante do equipo cadete).