Resultados da semana

MODESTOS
S.D.C. Galicia Mugardos 50 Atlético San Pedro

XUVENÍS 
Betanzos C.F.”B” 33 Atlético San Pedro

CADETES 
Once Caballeros C.F.”B” 11 Atlético San Pedro

INFANTÍS A
Atlético San Pedro 20 U.D. Paiosaco

INFANTÍS B
Atlético San Pedro 82 Unión Campestre

ALEVÍNS A 
Once Caballeros C.F. 51 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B 
Betanzos C.F.”B” 21 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A 
Atlético San Pedro 31 Sporting Cambre “C”

BENXAMÍNS B  
Olímpico C.F. “B” 0 2 Atlético San Pedro

PREBENXAMÍNS 
Santa Cruz C.F. “B” 73 Atlético San Pedro

VETERANOS 
Atlético San Pedro 13 C.D. Sarsfield

 

CADETES 
Once Caballeros C.F.”B” – Atlético San Pedro

INFANTÍS B
Atlético San Pedro – Unión Campestre

PREBENXAMÍNS 
Santa Cruz C.F. “B” – Atlético San Pedro

MODESTOS
S.D.C. Galicia Mugardos –  Atlético San Pedro

Horarios dos encontros

SÁBADO 2 de Diciembre 2017

10:00 INFANTÍS A
Atlético San Pedro – U.D. Paiosaco

11:00 BENXAMÍNS B  
Olímpico C.F. “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:30 ALEVÍNS A 
Once Caballeros C.F. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:45 ALEVÍNS B 
Betanzos C.F.”B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 BENXAMÍNS A 
Atlético San Pedro – Sporting Cambre “C”

16:00 XUVENÍS 
Betanzos C.F.”B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

18:00 VETERANOS 
Atlético San Pedro – C.D. Sarsfield

 

DOMINGO 3 de Diciembre 2017

10:00 CADETES 
Once Caballeros C.F.”B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

10:30 INFANTÍS B
Atlético San Pedro – Unión Campestre

12:30 PREBENXAMÍNS 
Santa Cruz C.F. “B” – Atlético San Pedro Ubicación do campo

16:00 MODESTOS
S.D.C. Galicia Mugardos –  Atlético San Pedro Ubicación do campo

 

 Sorte a todos!!!!

Resultados da semana

MODESTOS
Atlético San Pedro 22 F.C. Ortigueira

XUVENÍS 
Atlético San Pedro 42 Once Caballeros C.F. “B”

CADETES 
Atlético San Pedro 011 Ordenes S.D.

INFANTÍS A
C.C.D. Curtis 25 Atlético San Pedro

INFANTÍS B
Olimpico C.F. 91 Atlético San Pedro

ALEVÍNS A 
Atlético San Pedro 40 U.D. Paiosaco

ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro 17 Olimpico C.F. “B”

BENXAMÍNS A  
Once Caballeros C.F. 70 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS B  
Atlético San Pedro 35 Sporting Burgo “B”

PREBENXAMÍNS 
Atlético San Pedro 74 C.F. Visantoña

VETERANOS 
Carral 22 Atlético San Pedro

 

Horarios dos encontros

SABADO  25 de Noviembre 2017

10:00 INFANTÍS B
Olimpico C.F. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

10:00 ALEVÍNS A 
Atlético San Pedro – U.D. Paiosaco

11:00 INFANTÍS A
C.C.D. Curtis – Atlético San Pedro Ubicación do campo

11:00 ALEVÍNS B 
Atlético San Pedro – Olimpico C.F. “B”

11:00 BENXAMÍNS A  
Once Caballeros C.F. – Atlético San Pedro Ubicación do campo

12:00 BENXAMÍNS B  
Atlético San Pedro – Sporting Burgo “B”

12:00 PREBENXAMÍNS 
Atlético San Pedro – C.F. Visantoña

16:00 XUVENÍS 
Atlético San Pedro – Once Caballeros C.F. “B”

18:00 VETERANOS 
Carral – Atlético San Pedro

 

DOMINGO 26 de Noviembre 2017

10:00 CADETES 
Atlético San Pedro – Ordenes S.D.

16:15 MODESTOS
Atlético San Pedro – F.C. Ortigueira

Sorte a todos!!!!

 

 

Resultados da semana

MODESTOS
Cedeira S.D. 41 Atlético San Pedro

XUVENÍS 
Laracha C.F. “B” 13 Atlético San Pedro

CADETES 
Sporting Cambre “B” 2 2  Atlético San Pedro

INFANTÍS A
Atlético San Pedro 103 Sporting Burgo “B”

INFANTÍS B
Atlético San Pedro 83 C.D. Obrero “B”

ALEVÍNS A 
S.C.D. Pastoriza 12 Atlético San Pedro

ALEVÍNS B 
Atletico Coruña Montañeros C.F.”C” 30 Atlético San Pedro

BENXAMÍNS A 
Atlético San Pedro 53 San Tirso S.D. “B”

BENXAMÍNS B  
Oza Juvenil S.D. “B” 42 Atlético San Pedro

PREBENXAMÍNS 
A.D. Cristo Rey “B” 8 4 Atlético San Pedro

VETERANOS 
Atlético San Pedro 12 San Tirso S.D.